Co naprawiamy?

Nasz serwis telefonów i tabletów – GSM for you – działa profesjonalnie i prężnie od 20 lat. Zaplecze wyposażone jest w najnowszej generacji urządzenia, a części używane do napraw są zawsze nowe i oryginalne – to nas wyróżnia na tle innych. Dodatkowo, dysponujemy świetną lokalizacją w samym centrum Warszawy – można nie tylko do nas zadzwonić, wysłać e-mail, ale przede wszystkim – odwiedzić nas osobiście. Taka lokalizacja z pewnością jest ogromnym plusem, bo można przyjść do nas chociażby przed albo po pracy czy załatwiając inne sprawy w centrum miasta.

Serwis telefonów i tabletów GSM for you – co jeszcze nas wyróżnia?

Oprócz powyższych korzyści, warto podkreślić też, że prowadzimy naprawy w systemie door-to-door. Oznacza to nic innego, jak możliwość odbioru telefonu lub tabletu bezpośrednio od Państwa, a następnie dostarczenie go naprawionego po serwisowaniu. To duża wygoda i pełen komfort – a przede wszystkim oszczędność Państwa czasu. Ponadto, jesteśmy bezpośrednim importerem części do napraw – oznacza to, że ceny tych części, jak i ceny napraw, są doprawdy bardzo konkurencyjne i na pewno mogą zostać uznane za atrakcyjne. Oferujemy również naprawy ekspresowe – ich czas jest skrócony, dla Państwa jeszcze większej wygody.

GSM for you – co naprawiamy?

Przede wszystkim, polem manewru naszego serwisu telefonów i tabletów jest zdecydowana większość urządzeń dostępnych na rynku. Praktyka i doświadczenie dają nam szerokie pole – raczej nie ma takiego urządzenia, jakiego naprawy byśmy nie wykonali. Co naprawiamy zatem?

  • Telefony i tablety takich marek, jak: Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Apple, Nokia, Lenovo, Oppo, Sony, Motorola, LG, iPhone i iPad od Apple, także Apple Watch (iWatch).
  • Wyświetlacze: naprawa dotyku, wymiana stłuczonego lub uszkodzonego.
  • Gniazda USB, gniazda ładowania, gniazda karty SIM: kompleksowa naprawa, a najczęściej wymiana na oryginalną i nową część.
  • Głośniki, mikrofony, włączniki/wyłączniki: kompleksowa naprawa, a przede wszystkim wymiana na nową i oryginalną część.
  • Kamery aparatu, przednie i tyle: naprawa albo wymiana.
  • Oprogramowanie: naprawa albo wymiana.
  • Naprawa i czyszczenie telefonu albo tabletu po zalaniu.

Lista nie wyczerpuje wszystkich usług naszego serwisu, lecz prezentuje najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów, a zwłaszcza do bezpośrednich odwiedzin na ulicy Raszyńskiej.