Co serwisujemy?

W nowoczesnym świecie każdy chciałby mieć jak najszybszy dostęp do swoich ulubionych stron internetowych, kalendarza czy rozmowy z bliskimi. Wszystkie te funkcje posiadają telefony i tablety, które stały się już nieodłączną częścią życia zdecydowanej większości osób w Polsce i na świecie. Aby zapewnić Państwu możliwość dzwonienia oraz nieprzerwanego korzystania z różnych aplikacji, od 20 lat prowadzimy serwis pogwarancyjny urządzeń mobilnych, wyposażony w najnowszej generacji sprzęt.

Usuwanie usterek telefonów wysyłkowo lub na miejscu

Nasz serwis telefonów umożliwia naprawę w wygodnym dla Klienta systemie door-to-door, w którym wysyłają Państwo do nas pocztą kurierską uszkodzony sprzęt, a my odsyłamy go z powrotem, gdy tylko będzie już sprawny. Jeśli jednak mieszkają Państwo w Warszawie, posiadamy siedzibę w samym jej centrum i udostępniamy dla Klientów miejsce parkingowe bezpośrednio przy salonie. Do usuwania usterek Państwa sprzętu po upływie jego czasu gwarancji używamy tylko oryginalnych i nowych części, które samodzielnie importujemy, aby każdorazowo zapewnić najlepszą jakość usługi.

Serwis pogwarancyjny większości znanych marek

Prowadzimy naprawy telefonów i tabletów najważniejszych firm na rynku, takich jak Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Nokia, Lenovo, Sony, Motorola, iPhone, LG i wielu innych. Serwisujemy niemalże wszystkie urządzenia mobilne, jakie są Państwo w stanie zakupić. Większość napraw pogwarancyjnych przeprowadzamy od ręki, aby nasi Klienci mogli jak najszybciej wrócić do korzystania ze swojej elektroniki.

Kompleksowe naprawy sprzętu

Wykonujemy usługi serwisowe, których nie obejmuje gwarancja producenta, takie jak naprawa i czyszczenie telefonu po zalaniu, a także resetowanie lub usuwanie konta Google, czy zmiany w jego oprogramowaniu. Pomagamy Państwu skopiować i przenieść dane na inne urządzenie. Pozbywamy się usterek wyświetlacza, gniazda ładowania oraz USB. Wymieniamy kamerę przednią i tylną lub ich szybki, a także uszkodzone moduły dotykowe i digitizery oraz wbudowane w nowoczesne modele telefonów baterie.