Najczęściej pojawiające się usterki telefonów/smartfonów

Tak jak wszystko, bywa i tak, że psuje się telefon lub smartfon. Sprawa nie jest do końca oczywista, ponieważ istnieje szereg najczęściej pojawiających się ich usterek. Chcemy omówić najpopularniejsze z nich – takie, które zdarzają się zdecydowanie nierzadko i z którymi często przychodzą do naszego serwisu Klienci. Wyróżnia nas to, że stosujemy zawsze nowe i oryginalne części do napraw, co jest przez Klientów tych wysoko cenione. Jakie zatem są najczęściej pojawiające się usterki telefonów i smartfonów?

Zbita szyba w wyświetlaczu – w wyniku nadmiernego nacisku na szybę wyświetlacza bądź w razie jej mechanicznego uszkodzenia, powstaje ta najczęściej pojawiająca się usterka telefonów i smartfonów.

Niedziałający “dotyk” w wyświetlaczu – przyczyna często bywa niejasna, choć wnikliwa ekspertyza, jaką wykonujemy, pozwala na odnalezienie jej. Brak sprawności “dotyku” wyświetlacza odczuwamy szczególnie mocno – telefon lub smartfon pozostaje sprawny w głównej mierze, jednak nie możemy nim sterować, co jest bardzo uciążliwe.

Do najczęściej pojawiających się usterek omawianych sprzętów należą również uszkodzone gniazda: ładowania, karty SIM albo USB. Bezproblemowo wymieniamy je na nowe, oryginalne i sprawne części.

Zalanie – kiedy sprzęt wpadnie do wody, przestaje działać. Zajmujemy się kompleksowym jego czyszczeniem po zalaniu oraz generalnym przywracaniem do pełnej sprawności.

Zawirusowane, zanieczyszczone, uszkodzone oprogramowanie – jednymi z naszych usług są naprawa bądź wymiana oprogramowania. Jeżeli istnieją zapotrzebowanie oraz możliwość, chronimy przedtem wszystkie potrzebne dane: pliki, zdjęcia itd.

Niedziałająca bateria – zdarza się, że bateria ulega uszkodzeniu bądź zużyciu i już nie ładuje – oferujemy zatem usługę wymiany baterii, w tym wbudowanej.

Uszkodzony głośnik rozmów – zanieczyszczony albo uszkodzony w wyniku użytkowania, głośnik rozmów nadaje się do wymiany na nową, oryginalną i sprawną część.

Niedziałający włącznik/wyłącznik – bardzo uciążliwa awaria. Kiedy sprzęt się rozładuje, nie można go włączyć. Bez problemu dokonujemy wymiany włącznika/wyłącznika na nowy, oryginalny i sprawny element.

Uszkodzona kamera aparatu przednia bądź tylna – jak wyżej, wymieniamy te komponenty na nowe, oryginalne i sprawne części.

Oprócz powyższych, zajmujemy się również przenoszeniem, kopiowaniem i zabezpieczaniem oraz odzyskiwaniem danych. Wymieniliśmy najczęściej pojawiające się usterki telefonów lub smartfonów – po więcej informacji, na przykład w celu szybkiej naprawy urządzenia, zapraszamy do naszego serwisu GSM For You.