Cennik napraw serwisowych

Jeżeli na liście nie ma Twojego modelu urządzenia prosimy o kontakt

Na czas oraz koszt naprawy Twojego smartfonu lub tabletu składają się rozmaite czynniki. Cena serwisu zależy np. od tego, jaką część trzeba będzie wymienić, co dokładnie się zepsuło i jaka jest marka oraz model urządzenia. W przypadku skomplikowanych napraw, które wymagają poświęcenia więcej czasu lub sprowadzenia części, których nie mamy, koszty mogą proporcjonalnie wzrastać.

Z powyższych powodów zapraszamy do kontaktu w sprawie serwisu urządzeń w naszym salonie. To umożliwi nam zapoznanie się z problemem i, być może, będziemy mogli dokładniej powiedzieć, ile zajmie naprawa oraz podamy koszty danej usługi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cennik, zawierający szczegółowy wykaz marek oraz modeli telefonów, które przyjmujemy do naprawy. Znajdują się w nim także wykonywane przez nas usługi związane z serwisem urządzeń telefonicznych. Mamy nadzieję, że dzięki zamieszczonej tabelce łatwiej zorientujesz się, ile pieniędzy trzeba będzie zainwestować w serwis, a także czy wykonujemy naprawy, których potrzebuje Twoje urządzenie.

Apple

iPhone

iPad

AppleWatch

Samsung

seria S
seria Note
seria M
seria A
seria J
Tablety

Huawei

Xiaomi

seria Mi
seria Redmi
seria Redmi Note

LG

HTC

Sony

Nokia