Zalety serwisu

Niemal każda osoba posiada codziennie dostęp do urządzenia pozwalającego lepiej zorganizować czas, umówić konkretne spotkania czy po prostu zadzwonić do znajomych. Telefony komórkowe ulegają jednak niekiedy awariom, przez co niektóre części muszą zostać naprawione lub wymienione na inne. Aby mieć pewność, że serwis przebiegnie bezproblemowo, warto zwrócić się do profesjonalnego punktu, wyposażonego w niezbędne narzędzia.

20-letnie doświadczenie na rynku urządzeń mobilnych

Firma GSM For You zajmuje się naprawami oraz serwisem telefonów komórkowych i tabletów już od 20 lat. Uważnie śledzimy nowe technologie oraz dopiero wchodzące na rynek rozwiązania, aby móc jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Stale szkolimy się w zakresie nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu posiadamy wiedzę, która pozwala nam wykonać większość napraw od ręki. Wymieniamy zatem wyświetlacze, czyścimy i serwisujemy sprzęt po jego zalaniu, wymieniamy wbudowane baterie i kamery oraz wiele innych.

Naprawy telefonów komórkowych i tabletów przy użyciu profesjonalnego sprzętu

Posiadamy profesjonalne zaplecze serwisowe – narzędzia oraz części zamienne do niemal każdego modelu, które pozwalają nam sprawnie przeprowadzić naprawy. Importujemy bezpośrednio części serwisowe, aby móc zapewnić naszym Klientom najniższe możliwe ceny za każdą usługę. Posiadamy oryginalne komponenty do telefonów komórkowych oraz tabletów firm iPhone, Samsung, HTC, LG, Sony czy innych światowych liderów rynku urządzeń mobilnych. Powierzając naprawy firmie GSM For You dokonują Państwo dobrego wyboru, znacznie przedłużając żywotność swojego sprzętu.

Świetny dostęp dla Klientów

Punkt serwisowy GSM For You zlokalizowany jest w centrum Warszawy i posiada miejsce postojowe przeznaczone dla naszych Klientów. Wiemy, że czasem poruszanie się po Stolicy może być utrudnione, więc proponujemy także naprawy telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych w wygodnym dla Państwa systemie door-to-door. Profesjonalne podejście i zaplecze techniczne oraz długoletnie doświadczenie na rynku sprawiają, że GSM For You to doskonałe rozwiązanie z zakresu napraw pogwarancyjnych.